AK Partili Milletvekili Akyürek’ten Cumhur İttifakı’na destek

KONYA (İGFA) –AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, 31 Mart mahallî seçimlerine yönelik çalışmalar kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Gittiği ilçelerde ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde Cumhur İttifakı adaylarına takviye isteyen Akyürek, AK Parti belediyeciliğinin eser odaklı bir anlayışını temsil ettiğini vurguluyor.

Seçim periyodu yapılan çalışmalarla alakalı genel bir değerlendirme yapan AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, “Artık seçim süreci başladı. Hem belediye lider adayları hem meclis üyesi adayları katılaştı. Yüksek Seçim Kurulu’nun açıkladığı seçimlerin hem kentimiz hem ülkemiz için iyi olmasını diliyoruz. Birlik beraberlik içinde, barış içinde bir seçim sürecini yaşamayı temenni ediyoruz” dedi.

Konya’da AK Parti’nin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinde güçlü bir biçimde hizmetlerine devam ettiğini belirten Akyürek, “AK Parti, belediyeciliğin okulu durumunda. Konya’da da Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz güçlü bir formda yola devam ediyor. Kentimizin bütün gereksinimleriyle ilgili proje ve eser üretme süreci devam ediyor. İlçelerde programlar gerçekleştiriyoruz. Liyakatlı arkadaşlarımız aday oldular ve projelerini anlatıyorlar. Cumhur İttifakı olarak bütün ilçelerimizde ve büyükşehirde güçlü bir formda yola devam etmek istiyoruz. Halkımızın takviyesini istiyoruz” tabirlerini kullandı.

“TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ”

Akyürek, teşkilat mensupları, bayan kolları ve gençlik kollarının seçim çalışmalarına ağır bir biçimde devam ettiğini belirterek, “Halkımızın büyük bir teveccühü olduğunu ben şahsen görüyorum. Bugüne kadar yapılanlar, bundan sonra yapılacakların da birebir vakitte teminatıdır. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Bizim hamdolsun kentimizin tüm yerleşim yerlerinde, her bölgesinde de hizmetlerimiz var. Bu tarafıyla de halkımızın takviyesinin artarak devamını diliyoruz” formunda konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir