Evinde kaza geçiren Ajda Pekkan ameliyata alındı!

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan, geçtiğimiz hafta Ankara’da konser verdi. Konsere ‘Sihirli Aşk’ müziğiyle başlayan usta sanatçı, ‘Vitrin’ ve ‘Ben Yanmışım’ı seslendirdikten sonra ‘Bir Günah Gibi’, ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’, ‘Haykıracak Nefesim’, ‘Uykusuz Her Gece’ üzere unutulmaz müzikleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlü müzikçinin sahnede dans ettiği anlara ilişkin manzaralar ise toplumsal medyada paylaşıldı. Kısa müddette gündem olan imajlara bir kısım toplumsal medya kullanıcısı övgü yağdırdı bir kısmı ise eleştirdi. Bilhassa toplumsal medya fenomeni Tansu Dayan’ın Pekkan’ın dansı taklit ettiği görüntü uzun müddet gündem olmuştu.

“ARTIK DANS ETMEYECEĞİM”

76 yaşındaki Pekkan dansına gelen yorumlar üzerine  “Artık dans etmeyeceğim. Bana ‘uzaylı üzere dansı var, ne biçim dans ediyor’ diyorlar. Vallahi gönlümü kırdılar” dedi.

KALÇA KEMİĞİ KIRILDI

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan sevenlerini korkuttu. Pekkan’ın manajeri Oğuz Arınmış, Süperstar’ın konutunda düşmesi sonucunda kalça kemiğine oluşan çatlak nedeniyle ameliyata alındığını duyurdu.

Arınmış, Pekkan’ın kasım ayındaki konserlerinin ertelendiğini de açıkladı.

SON HALİNİ TANIYAMADILAR

Son olarak, oyuncu Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı ile verdiği pozlar gündeme gelen Pekkan’ın yüzünün değişimi uzun mühlet konuşulmuştu.

Pekkan’ın çiftle çekilen fotoğrafına binlerce yorum yağdı. Paylaşıma gelen yorumlar ortasında Süperstar’ın Avcı’dan daha genç göründüğüne dair yorumlar yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir