Arnavutköy’de Yaya Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

ARNAVUTKÖY’de yolun karşısına geçmeye çalışan Zeynep Karakaş’a araba çarptı. Kazanın tesiriyle metrelerce sürüklenen Karakaş’ın bedeninde çok sayıda kırık olduğu öğrenildi. Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, dün sabah saatlerinde Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde meydana geldi. Salih Dayı idaresindeki 34 JJ 9781 plakalı arabayla Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde ilerlerken yolun karşısına geçmeye çalışan Zeynep Karakaş’a çarptı. Kazanın tesiriyle Zeynep Karakaş havaya savrularak metrelerce sürüklendi. Birinci müdahalesi olay yerinde bulunan vatandaşlar tarafından yapılan Karakaş, daha sonra sıhhat takımları tarafından hastaneye kaldırıldı. Bedeninde çok sayıda kırık olan bayanın sıhhat durumunun uyguna gittiği öğrenilirken kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

“BU NOKTADA DAİMA KAZALAR OLUYOR” Kazaya şahit olan İsmail Gözütok, “Bir bayan karşıdan karşıya geçerken daima kazaların olduğu bu noktada tekrar kaza oldu. Bayan karşıya geçmeye çalışırken arabayı fark etmedi. Bir anda otomobil vurdu. Biz diş kliniği çalışanları olarak müdahalemizi yaptık, çabucak ambulansı aradık hastaneye kaldırıldı. Bu noktada daima kazalar oluyor. Hatta bugünkü kazadan 1 saat sonra tekrar büyük bir kaza tehlikesi atlatıldı. Buraya üst geçit yapılmasını yahut tedbir alınmasını istiyoruz. Daima tıpkı kazalara şahit oluyoruz burada.” dedi.


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir